افزایش اختلافات داخلی در استقلال

افزایش اختلافات داخلی در استقلال
بدون نظر, ۱۹/۱۰/۱۳۹۷, توسط , در اخبار بوشهر

وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در صفحه شخصی‌اش با اشاره به نامه باشگاه برای جذب بازیکن خارجی اعلام کرد که از این موضوع بی‌خبر بوده و زمانی که متوجه نامه باشگاه شده، شگفت‌زده شده است. این جمله شفر اختلافات و عدم هماهنگی در میان مدیران استقلال و کادر فنی را به خوبی نشان می‌دهد.


اختلاف شفر و یکی از معاونان باشگاه استقلال موضوعی نیست که مربوط به امروز و دیروز باشد و این سؤال پیش می‌آید که چرا امیرحسین فتحی به عنوان سرپرست باشگاه مداخله نمی‌کند تا ماجرا به پایان برسد؟ چرا باید میان باشگاه و شفر ناهماهنگی وجود داشته باشد که سرمربی تیم از نامه باشگاه بی‌خبر باشد. امیرحسین فتحی در جریان نامه‌ای که باشگاه برای جذب بازیکن پاراگوئه‌ای ارسال کرده، بوده، اما چرا شفر تنها به معاون او انتقاد کرده است؟ در باشگاه استقلال چه اتفاقی افتاده که برخلاف ابتدای فصل که شفر از معاون باشگاه به خاطر جذب بازیکنان خارجی تشکر می‌کرد، اکنون می‌گوید از نامه باشگاه برای جذب بازیکن بی‌خبر بوده است؟ در این مدت چه گذشته و چه اتفاقاتی رخ داده و چرا مشکلات تاکنون حل نشده است؟


امیرحسین فتحی


در صورتی که فتحی نتواند جلوی اختلافات باشگاه و کادر فنی را بگیرد، ضرر آن متوجه استقلال خواهد بود، آن هم در مقطعی که نیم فصل دوم کمتر از یک ماه دیگر آغاز می‌شود و دیگر فرصت آزمون و خطا نیست.


از طرفی، با کنار رفتن دو نفر از اعضای هیئت مدیره استقلال، وزارت ورزش و جوانان هیچ اقدامی برای جانشینان آنها نکرده تا همه چیز توسط معاونان باشگاه پیش برود، در صورتی که برای هر اقدام قانونی، امضای دو نفر از اعضای هیئت مدیره باید وجود داشته باشد. وقتی هیئت مدیره‌ای وجود نداشته باشد، هیچ نظارتی روی کارها صورت نمی‌گیرد.

درباره زهره کشاورز

چند ساله که برنامه نویسی می کنم. به دنیای دیجیتال و وب بسیار علاقه مندم و سعی می کنم هر روز در دیجی وبی مطالب مفیدی را برای شما دوستان ارسال کنم.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *